Cvičení je radost

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč nás cvičení baví a proč chodíme na osobní tréninky nebo skupinové lekce. Nebo když cvičíme sami když běháme, jezdíme na kole nebo děláme různé pohyby na workoutových hřištích. Odpovědi budou asi odlišné ale budou mít i společný průsečík.

Pohyb nás baví, pohyb nám koluje v těle. Někomu více a někomu zase méně. Ale jak já někdy v nadsázce říkám: ” na světě neexistuje člověk, který by neměl rád alespoň nějaký jeden druh pohybu resp. pohybové hry.” A když je řeč o pohybových hrách, tak ty patří pro nás do podobné kategorie jako denní výzvy. Jsou o vystoupení z komfortní zóny a o “hecnutí” se do pohybu. Něco pro sebe dobrého během dne udělat. Nemusí se jednat o delší kondiční bloky. Naše výzvy, které vám pravidelně přidáváme na náš instagram, jsou krátké a na různá témata. Někdy se jedná více o silovou a jindy zase více o výzvu zdokonalující nějakou dovednost.

Pojďte je s námi vyzkoušet. A nejen to. Zařaďte je do vašeho denního programu a zapojte klidně celou rodinu. Bude to legrace a ku prospěchu. Fakt. Věřte mi.

Všechny naše inspirace pro vás najdete na našem INSTAGRAMU NEBO FACEBOOKU. Koukejte, sdílejte a označte. Budeme rádi.

 

VRÁNA

 

DŘEP S TENISÁKY

 

TUREK ALA ŘEK

 

VIS

 

STOJKA

 

 

Pokud chcete ochutnat jednu z našich výzev s námi osobně, tak pro vás máme skvělou nabídku. Řekněte si o osobní trénink, na kterém vám pomůžeme znovu najít vaše tělo. Bez nadsázky. Opravdu.

 

Autorem článku je člen týmu 3D FITNESS Gym Filip Raptopulos. Filip působil u více sportovních klubů jako kondiční trenér a v současné době jsou jeho nejpočetnější klientelou tenisté a také ženský hokejový národní tým. Pohyb mu koluje v těle a ničeho se nezalekne. Rád se svými klienty zdolává nové výzvy. Je také lektorem školení TRX Funkční trénink pro fitness profesionály. 3D FITNESS Gym je pro něj druhým domovem, na který nedá dopustit. Vede osobní tréninky a dále skupinové lekce TRX a kruhových tréninků.