Děti v akci

Ano u nás na cvičení pro děti ve věku 5-12let jsou mladí 3DFyoungters opravdu neustále v akci. Jedná se o tréninky plné pohybu, zajímavých her a cvičení. Chceme učinit život našich dětí aktivnější a zábavnější a tím pádem budou i zdravější nejen fyzicky ale i psychicky.

Dali jsme si za cíl – se vzájemně INSPIROVAT k dalšímu pohybu. Protože věříme, že pohyb, který je správně nastavený a je hravý, tak je i zdravý. Na našich trénincích totiž děti dostávají prostor být také kreativní a hry si můžou modifikovat a vymýšlet i jiné provedení.

Co všechno na trénincích děláme?

Od základních pohybových schopností jako jsou síla, rychlost, koordinace až přes různé jiné dovednosti jako je práce s míčem, tyčemi a dalšími pomůckami ze světa fitness, až i ke koncentraci a relaxaci, projedeme všechno a pořádně to procvičíme.

Kapky potu, zrychlený dech, zvýšená tepová frekvence a zčervenalé obličeje jsou u nás na denním pořádku. Ale pamatujeme na prožitek a zábavu.

 

Hrajeme si se vším možným, protože věříme, že pohyb se dá provádět s čímkoli a to bez nadsázky. Děláme cvičení hlavně zábavnou formou ale o výzvy taky není nouze.

No a poslední JAK?

No přece hravě a zábavně. Naplno a vědomě. Různorodě a progresivně. Klidně i na body a s výzvou. Být 3D FITNESS GYM silákem a získat odznak je snem a zároveň odměnou za dobře odvedenou práci.

Takže suma sumárum – POHYB ZÁKLAD ŽIVOTA aneb děti u nás mají to nejlepší fitness hřiště, jaké si dokážete představit. A my jim ze sebe dáme vše, aby byly hravé, dravé a hlavně zdravé.

 

 

Jak tedy DĚTI V AKCI probíhají?

  • 1x/týdně v pravidelný čas (pondělí – 15.00 Prdíci a 16.00 Staříci)
  • 2 skupiny 4-7 let (Prdíci) a 8-12 let (Staříci)
  • 10 lekcí v ceně 1700Kč (pokud jsou sourozenci tak druhý/á je za 1200Kč)
  • 55min délka tréninku
  • začínáme 21.3.2022

REZERVUJTE MÍSTO VAŠEMU DÍTĚTI

 

 

 

 

Autorem článku je člen týmu 3D FITNESS Gym Filip Raptopulos. Filip působil u více sportovních klubů jako kondiční trenér a v současné době jsou jeho nejpočetnější klientelou tenisté. Pohyb mu koluje v těle a ničeho se nezalekne. Rád se svými klienty zdolává nové výzvy. Je také lektorem školení TRX Funkční trénink pro fitness profesionály. 3D FITNESS Gym je pro něj druhým domovem, na který nedá dopustit. Vede osobní tréninky a dále skupinové lekce TRX a kruhových tréninků.

 

100 Shares