Jóga – přesně pro Vás

Jôga je filozofie…

Spojení TRX a jógy je pro všechny, kteří chtějí okusit nejen něco nového, ale hlavně propojení body & mind lekce s funkčním tréninkem. Unikátní lekce na trhu, na kterou se k nám sjíždí školit lektoři z celé země. Body & mind lekce v pohodové a poklidné atmosféře.  TRX for Yoga je pro všechny, kteří chtějí okusit jogové pozice za pomoci závěsného systému TRX. Pokročilejší cvičenci díky TRX zlepší svou techniku, rozsahy, provedení a docílí výrazného pokroku ve svém cvičení.

Ti, co začínají objevovat krásy jógy, si zase můžou pozice díky TRX ulehčit a projít si více modifikací.

Prostě jóga přesně pro Vás. Ne nadarmo této lekci říkáme Život je krásný. Protože přesně po této lekci budete mít nejen krásný pocit ale i život.

Na videích vidíte sérii balančních pozic. Tohle cvičení si pro vás připravila naše jógínka Michaela Raptopulu🕉☯️

Dej to s námi. Dobrý pocit k nezaplacení a sdílej dál. Nezapomeň nás označit.

Pokud chcete další inspiraci a dozvědět se, jak na věc, tak pro vás máme skvělou nabídku. Řekněte si o osobní trénink, nebo navštivte naši skvělou lekci Život je krásný, na kterém vám pomůžeme znovu najít vaše tělo. 

Autorem článku je člen týmu 3D FITNESS Gym Filip Raptopulos. Filip působil u více sportovních klubů jako kondiční trenér a v současné době jsou jeho nejpočetnější klientelou tenisté a také ženský hokejový národní tým. Pohyb mu koluje v těle a ničeho se nezalekne. Rád se svými klienty zdolává nové výzvy. Je také lektorem školení TRX Funkční trénink pro fitness profesionály. 3D FITNESS Gym je pro něj druhým domovem, na který nedá dopustit. Vede osobní tréninky a dále skupinové lekce TRX a kruhových tréninků.