Kettlebell – nový typ kabelky

Zaplať pánbůh že už jsou pryč doby, kdy silový trénink byl výsadou chlupatejch chlapáků. Dámy tíhly k hopsavému nebo jógovému stylu cvičení a železa se tak trochu bály. Bo to prej není dobrý a tak. Fujtajbl! Síla základ života, říkáme to furt a budem i nadále.

Skvělou pomůckou je kettlebell – železná kabelka, se kterou se toho dá dělat hodně. Bude to skvělý domácí mazlíček, který nezabere moc místa, ale udělá velkou parádu. Procvičíte s ním jak sílu, tak i kondici. Nepotřebujete celou sadu kabelek od 4kg až po 32 kg. Pro začátek vám postačí něco mezi 8kg – 16kg.

Takže šup na náš eshop ZDE, kde najdete fůru železných kabelek. No a u nás na skupinových lekcích nebo osobním tréninku, pak probereme a procvičíme co tělo ráčí. Další inspiraci pak najdeš v naší sekci VIDEA nebo na vymazleném instáči.

S láskou chcouce, cvičit s železnou kabelkou jdouce.

Tohle cvičení si pro vás připravila naše květinka Tereza Fišerová.

Pokud chcete další inspiraci a dozvědět se, jak na věc, tak pro vás máme skvělou nabídku. Řekněte si o osobní trénink, na kterém vám pomůžeme znovu najít vaše tělo. 

 

Autorem článku je člen týmu 3D FITNESS Gym Filip Raptopulos. Filip působil u více sportovních klubů jako kondiční trenér a v současné době jsou jeho nejpočetnější klientelou tenisté a také ženský hokejový národní tým. Pohyb mu koluje v těle a ničeho se nezalekne. Rád se svými klienty zdolává nové výzvy. Je také lektorem školení TRX Funkční trénink pro fitness profesionály. 3D FITNESS Gym je pro něj druhým domovem, na který nedá dopustit. Vede osobní tréninky a dále skupinové lekce TRX a kruhových tréninků.