TRX SWEAT

Hledáte kombinaci síly a kardio cvičení? Pak je TRX Sweat ta pravá lekce pro Vás! TRX Sweat Vám zlepší kardio-level, svalovou vytrvalost a podpoří proces hubnutí.

Více o lekci TRX

TRX FLOW

Proberte a rozhýbejte s námi tělo při cvičení TRX Flow. "Flow" znamená TOK a při této lekci půjde o plynulý přechod mezi různými pozicemi či cviky a nepřerušení tělesné a duševní harmonie.

Více o lekci TRX FLOW

TRX for YOGA

TRX for YOGA je lekce, která vám pomůže cítit se lépe v jednotlivých pozicích yogy. Při některých pozicích Vám bude TRX nápomocno a při jiných naopak zvýšíte náročnost yogových pozic.

Více o lekci TRX for YOGA

TRX POWER

To tady ještě nikdy nebylo. Jste připraveni na něco úplně nového? Kombinace cvičení TRX a dalších pomůcek z dílny TRX posune Váš trénink o stupeň dál. Zábavné, dynamické cvičení se zaměřením na základní fundamentální pohyby.

Více  o lekci TRX POWER

KRUHOVÝ TRÉNINK

TRX, TRX RIP, Kettlebells, VIPR, Lodní lana a mnoho dalšího ve vysoce intenzivním cvičení. Máte obavy, jak to zvládnete? Jen klid, je to sice kruhový trénink, ale hlavu vám nezamotá a do vrtule vás nepošle. Každé cvičení má svou lehčí i těžší verzi.

Více o lekci kruhový trénink

ZDRAVÁ ZÁDA

Jak říká moudré východní přísloví: Vaše páteř musí být nejen pevná, ale také pružná jako bambus. V dnešní době je nutné o naše záda a páteř pečovat se zvýšenou pozorností.

Více o lekci zdravá záda

JDEME VEN

Vše, co znáte z kruhového tréninku, budeme aplikovat na čerstvém vzduchu. Jak lépe začít ráno, než lehce vyběhnout do Stromovky a dát si do tělas různými pomůckami - TRX, TRX Rip, Strengthbandy a další. Sraz bude vždy v gymu a podle počasí se rozhodneme, zda budeme venku či uvnitř v našem hnízdečku. Buďte tedy připraveni na obě varianty. Venku to má úplně jiný náboj, věřte!

Více  o lekci JDEME VEN