Makej s parťákama

Před prázdninami skončil už třetí turnus MALÝCH SKUPIN. Holky byly fakt odhodlané a nezalekly se ani větru, ani deště. I v době, kdy byl gym zavřený, jsme se scházely ve Stromovce a makaly dál. Po letní pauze otevíráme další skupiny a i vy můžete být u toho!

Jestli jste o tomhle našem nejnovějším konceptu ještě neslyšeli, tak nastražte uši. Hledali jsme zlatou střední cestu mezi osobním tréninkem a skupinovou lekcí. Ať už jste zastáncem jednoho nebo druhého, malá skupina vám může přinést čerstvý vítr do tréninku!

O co kráčí?

  • Čtyři parťáci s podobnými sportovními schopnostmi a cílem
  • Indivindi přístup – máme vás na mušce lépe, než ve velké skupině
  • Vzájemná podpora – vyhecujete se, pobavíte se
  • Ušetříte peníze za osobní trénink a přesto si z něho ukousnete
  • Najdeme pravidelný čas, který vám vyhovuje – ráno, v poledne nebo večer!

Co na to říkají čerstvé účastnice?

Co vám cvičení v malé skupině přineslo?

Katka: Mám ze sebe dobrý pocit a moje tělo je funkčnější a vypadá dobře 🙂

Eva: Získala jsem hlavně větší sílu a vytrvalost, což se projevilo při tenisu, kdy jsem stíhala daleko lépe. Nohy díky cvičení fungovaly mnohem lépe!

V čem jste se za těch 10 lekcí zlepšily?

Katka: Určitě nárust síly a taky větší radost z pohybu!

Eva: Zlepšila se mi síla, vytrvalost a začalo se i formovat tělo. Už se těším na pokračování a další posuny!

Proč pro vás malá skupina byla jasná volba?

Katka: Můžu se socializovat, ale zároveň se cítit komfortněji, než ve velké skupině. Taky je to více přizpůsobené na míru a na přání. Nejvíc mě bavili venkovní lekce!

Eva: Vyhovoval mi dopolední čas a užila jsem si zábavné cviky ve dvojicích i v celé skupince. Všechny holky se dobře sešly a vzájemně jsme se motivovaly!

Jestli ještě váháte, tak už neváhejte. Pošlete nám, kdy byste chtěli cvičit – den, hodina a čeho byste chtěli dosáhnout. Ostatní už pak nechte na nás. Dáme do kupy skupinku, která na tom bude jako vy a můžeme to odstartovat.

 

 

 

Autorkou článku je členka týmu 3D FITNESS Gym Zuzana Šandová. Jestli potřebujete podpořit a popostrčit ke změně životního stylu, Zuzka je ten pravý člověk pro vás. Potkat se s ní můžete na osobním tréninku nebo na skupinových lekcích TRX for YOGA.

0 Shares