Malé skupiny

Chcete zpátky svoje tělo? Chcete se dostat do formy a nevíte jak na to? Hledáte osobní trénink, ale zároveň rádi cvičíte s dalšími parťáky? Potřebujete pravidelnost? Je spoustu důvodů proč vyzkoušet malé skupiny.

 

Jednoduše napsáno. Trénink v malých skupinách je přesně ve 4 lidech. Tyto parťáky dáváme dohromady buď my podle jejich cílů a časových možností, anebo si skupinku vytvoří sami např. v práci. Pár takových u nás už vedeme. Každá je něčím speciální a na každý trénink se těšíme.

Cvičení v malé skupině probíhá po dobu 5 týdnů, kdy trénujeme dvakrát týdně v předem domluveném čase. Pokud zameškáte nějaký trénink, nebojte, o peníze nepříjdete. Můžete si doplatit a zamluvit si osobní trénink s některým z našich supr trenérů. Maximálně však můžete zameškat 3 lekce, které Vám tak udělají jeden osobák zadara. Bomba!

No a určitě Vás zajímá na čem v tréninku pracujeme. Je toho dost, co si budeme povídat. Hlavně však pracujeme na síle a technice v základních pohybech. Učíme se práci se železem, s vlastním tělem a taky s dalšími pomůckami. Plán a cíle si nastavíme v prvních trénincích a pak už jen makáme a makáme. Jo a domácí úkoly jsou na denním pořádku, takže to není jen o cvičení v Gymu.

Suma sumárum:

malá tréninková skupina max 4 lidí

2x týdně po dobu 5 týdnů (10tréninků celkem)

skupiny podle výkonnosti

3250 kaček za kurz

 

Napiš nám na email gym@3dfitnessgym.cz svoje tužby a možnosti a zbytek už nechej na nás. 

 

 

Autorem článku je člen týmu 3D FITNESS Gym Filip Raptopulos. Filip působil u více sportovních klubů jako kondiční trenér a v současné době jsou jeho nejpočetnější klientelou tenisté. Pohyb mu koluje v těle a ničeho se nezalekne. Rád se svými klienty zdolává nové výzvy. Je také lektorem školení TRX Funkční trénink pro fitness profesionály. 3D FITNESS Gym je pro něj druhým domovem, na který nedá dopustit. Vede osobní tréninky a dále skupinové lekce TRX a kruhových tréninků.

 

100 Shares