Nové lekce

“Tři díly Gordon’s, jeden vodky, půl dílu Kina Lillet. Třepat důkladně, dokud není ledově chladné, potom přidat kus citronové kůry” aneb “Protřepat, nemíchat”. Pamatujete na slavnou hlášku z Bondovky? A proč, Vám to vlastně píšu? No, rozhodli jsme se oslavit a vzdát hold kinematografii a měníme rozvrh skupinových lekcí.

Každá naše skupinovka bude mít název podle známého filmu, který vystihuje téma dané lekce. Někdy půjde o změny větší a někdy menší. 

Tak například lekci TRX for YOGA měníme na “Život je krásný”. Protože po lekci s naší Míšou budete mít život opravdu krásný. Zatím jediná naše Body&Mind lekce.  

Pro nadšence do  kruhových tréninků máme extra tip. “Statečné srdce” ukáže, jak jste na tom s různými pomůckami a jak silně tluče Vaše srdíčko. O dávku “cardia” bude postaráno. No a o spálených kaloriích ani nemluvě.

 

No a milovníci tý-ár-ex, tak Vy koukejte dorazit na “Smrtonosnou zbraň”. Protože budete koukat, co všechno se dá s touto fitness zbraní opravdu odcvičit. Budeme kombinovat smrtonosnou zbraň (TRX) i s dalšími pomůckami z dílny TRX, ale hlavní housle bude hrát samozřejmě tý-ár-ex!

Postupně budeme přidávat i další, takže bude zábava, ha.

Těšíte se? My ano! Tak brzy na značkách ciaooooo 🙂 

 

 

Autorem článku je člen týmu 3D FITNESS Gym Filip Raptopulos. Filip působil u více sportovních klubů jako kondiční trenér a v současné době jsou jeho nejpočetnější klientelou tenisté. Pohyb mu koluje v těle a ničeho se nezalekne. Rád se svými klienty zdolává nové výzvy. Je také lektorem školení TRX Funkční trénink pro fitness profesionály. 3D FITNESS Gym je pro něj druhým domovem, na který nedá dopustit. Vede osobní tréninky a dále skupinové lekce TRX a kruhových tréninků.

 

100 Shares