Trénink na doma

Jak na trénink na doma?

Taky to znáte? Všechno vím a uvědomuji si, proč bych měl/a cvičit, ale já se doma prostě nedokopu. Chápeme to. Je to tak a dělat, že je to něco zvláštního, by bylo z naší strany hloupé. Zajít si do gymu je skvělá věc a je jedno jestli preferujete osobní trénink nebo skupinové lekce. Skvělým doplňkem jsou tréninky navíc. Trénink doma nebo venku ve vašem volném čase. A právě proto vznikla série TRX tréninků, které vás systematicky, zábavně a pravidelně vedou v tréninku. Jedním z největších problémů tréninku bez trenéra je pocit, že nevím, co mám cvičit, kolik toho mám udělat a jak mají jít cviky po sobě. Technika je taky velmi důležitá. I tu v naší sérii probíráme.

Jak vypadá TRX tréninkový plán?

Čtyřikrát týdně trénink, každý obsahuje video v reálném čase a také vám na požádání zašleme tréninkovou kartu s popisem jednotlivých cviků, počtem opakování a s výzvou na závěr. Přinášíme vám nástroj, jak svůj trénink nejen oživit, ale hlavně zefektivnit. Můžete se těšit na širokou škálu cvičení s nejpopulárnější pomůckou ze světa fitness a systematický program tréninků, který vás udělá fit a posune váš trénink o level dál.

  • pomůcky: TRX
  • délka 1 tréninku: 35min
  • počet tréninků: 4
  • PDF karty s jednotlivými tréninky (na vyžádání zašleme mailem)

Tohle cvičení si pro vás připravil náš chlupáč Filip Raptopulos

Pokud chcete další inspiraci a dozvědět se, jak na věc, tak pro vás máme skvělou nabídku. Řekněte si o osobní trénink, na kterém vám pomůžeme znovu najít vaše tělo. Nebo přijďte na naše skupinové lekce.

 

Autorem článku je člen týmu 3D FITNESS Gym Filip Raptopulos. Filip působil u více sportovních klubů jako kondiční trenér a v současné době jsou jeho nejpočetnější klientelou tenisté a také ženský hokejový národní tým. Pohyb mu koluje v těle a ničeho se nezalekne. Rád se svými klienty zdolává nové výzvy. Je také lektorem školení TRX Funkční trénink pro fitness profesionály. 3D FITNESS Gym je pro něj druhým domovem, na který nedá dopustit. Vede osobní tréninky a dále skupinové lekce TRX a kruhových tréninků.