TRX Bootcamp 2021

První víkend v září chystáme už šestý ročník oblíbeného TRX BOOTCAMP. Čekají vás dva dny pohybu, srandy a skvělých lidí. Tématem letošního ročníku je LAST MAN STANDING a rozhodně to nebude akce pro okurky! Spoustu z vás se už v minulosti zúčastnilo a my jsme pro vás dva z nich vyzpovídali.

JAKÁ BYLA NEJLEPŠÍ VĚC, KTERÁ SE TI NA BOOTCAMPU STALA?

Eva: Na Bootcampu mě nejvíc baví ta atmosféra. Lidi tam přijedou se stejným cílem – dobře se bavit a udělat něco pro svoje tělo. Není to o jedné věci, je to o celém balíčku. Ti, kteří nejsou pro srandu nebo se neradi hýbou se na takové akci prostě neobjeví.

Jarda: Nejvíc mě baví týmová synergie a to, že se sejde parta lidí se společným zápalem do hry.

PROČ SI NENECHÁŠ UJÍT ANI LETOŠNÍ ROČNÍK?

Eva: Na letošním ročníku nebudu chybět (teda doufám!) hlavně z důvodu popsaném výše. Chci se dobře pobavit a taky si zamakat. I když po době covidové moje tělo pozná středověk, tak to bude stát za to! Jen to bude větší dřina 🙂

Jarda: Letošní ročník si nenechám ujít zkrátka protože to chci zažít znova!!!

KOHO BEREŠ S SEBOU?

Eva: To ještě není jasné, lobuju na všechny strany, ale podobných nadšenců okolo sebe moc nemám. Doufám, že se připojí ještě víc lidí z pražského gymu 🙂 Letos auto dohromady zřejmě nedám, ale jestli může jet i chrt, tak ho vezmu s sebou. Ve sprintování bude rozhodně nejlepší!

Jarda: Beru kohokoliv, kdo mi stihne naskočit do auta!

_

Tak co, už jste nalomení? Máme pro vás připravený nadupaný program. V sobotu v ranních hodinách společně vykopneme. Zahajovacím rituálem bude tradičně aktivita, kterou se nejen seznámíme, ale hlavně rozhýbeme svá mladá těla!

Celý den se pak ponese v rytmu zábavného funkčního pohybu s využitím TRX, vlastního těla, funkčních pomůcek. Také využijeme přírodu kolem sebe a různé překážky, které budou k dispozici. Vrátíme se tam, kde je původ našeho našeho bytí – les, louky, čerstvý vzduch. Budeme putovat a objevovat. Večer si dáme kus kvalitního žvance a možná přijde i kouzelník.

Ráno za úsvitu nastartujeme další den, který se ponese v duchu F.A.C.E.U.P. GAMES … čím ho nastartujeme, to si necháme jako malé překvapení pro vás. Po dopoledním soutěžení se na sebe usmějeme, obejmeme svá zpocená těla, sundáme elasťáky a plni radosti a nových zážitků odcestujeme každý do své chýše.

Těšíme se na vás, buďte tam!

 

Přihlásit se na TRX Bootcamp

 

 

 

 

Autorkou článku je členka týmu 3D FITNESS Gym Zuzana Šandová. Jestli potřebujete podpořit a popostrčit ke změně životního stylu, Zuzka je ten pravý člověk pro vás. Potkat se s ní můžete na osobním tréninku nebo příležitostně na skupinových lekcích TRX for YOGA.

0 Shares