Stanislav Jamriška

Mne osobne sa páči na vašom fitness centre príjemná atmosféra a dobra organizácia. Dostal som tip na vás od môjho známeho, ktorý tiež vás gym navštevuje. Už dlhšie som hľadal vhodne miesto na cvičenie aby som si dal do poriadku chrbát. Mal som problémy s chrbticou (krk), kde vďaka nesprávnemu držaniu tela/hlavy mi vystreľovala bolesť do zápästí ...

Vďaka osobitnému prístupu Martina a kombinovaného rehabilitacno-silového tréningu sa mi podarilo sa tejto bolesti zbaviť a dať si do poriadku chrbát a držanie tela. Teraz s Martinom pracujeme na celkovom zosilneni a na náprave držania panvy. Tréningy s Martinom sú náročné ale zároveň zábavné, keďže Martin je čo sa cvikov týka je veľmi vynaliezavý.

Staňte se součástí
3D FITNESS GYM

Vaše první návštěva je na nás.

 

Registrujte se dnes!

Gábina Karásková

V 3D FITNESS GYM se mi nejvíc líbí skvělá parta lidí. Na cvičení, především mou oblíbenou TRX for Yoga s Míšou, chodím moc ráda. Je tam vždy skvělá, přátelská atmosféra, a to nejen mezi cvičiteli, ale i cvičícími. Líbí se mi i vybavení a světelné přítmí, které Míša při józe navodí.

Cvičení mi pomáhá vypnout od dětí a od práce. Je to čas jen pro mě, který se snažím maximálně užít. Dobíjí mě energií i úsměvem na tváři.

Tréninky v 3D FITNESS GYM mi zlepšují náladu, vyvozují úsměv na tváři a daří mi zapomenout na mé pracovní vytížení.