Vánoční večírek 2018

Byl pozdní večer – 10. prosinec – večerní prosinec byl 3DFA VÁNOČNÍHO VEČÍRKU čas. V tento krásný večer se nás sešlo přes 3 desítky a tvořilo se, bavilo, jedlo a pilo, hrálo na housle, cvičilo a také se vybralo na doboru věc.

Ano to všechno jsme společně stihli a hlavně díky Vám všem, bez kterých by to nešlo.

Začátek byl v 18.00 a měli jsme pro Vás připraveno nejen pohodové a klidné cvičení jógy pod taktovkou Míši ale také třešinku na dortu. Tou byla naše kamarádka a “fitnessačka” Jana Věnečková, která se postarala o živý houslový doprovod. No on to byl spíše nádherný koncert, který k józe padnul jako p*del na hrnec.

Do tohoto večera jsme společně vybírali na 10 letou holčičku Lily, která v životě neměla to štěstí a je vážně nemocná. Společně s Nadačním fondem Pink Bubble jsme se rozhodli jí splnit její vánoční přání. Paruku z opravdových vlasů, protože vlasy nikdy neměla. Nakonec se vybralo přes 30 tisíc korun a díky tomu jsme mohli přispět i dalším dětem na jejich přání.

DÍKY VÁM!!! JSTE SKVĚLÍ!!!

Poté jsme si předali dárky, které letos byly opravdu funkční. Masážní duoball jsme hned vyzkoušeli a ukázali si pár základních cviků, které můžete používat každý den. No a pak už se jen hodovalo, jedlo a pilo a skončili jsme krásně kolem 12.hod večerní.

Děkujeme všem a těšíme se na další akce v 3D FITNESS GYM