Zadek v ohni

Plavková sezóna je za dveřmi. Co za dveřmi, ta už je pomalu v předsíni. Kdo nenatrénoval v zimě, tak ten teď dělá všemožné, aby alespoň kapánek dohnal resty. I když už času moc není, tak s našimi dnešními tipy ještě kus práce zvládnete a věřte, že zadek budete mít v ohni. Tentokrát v hlavní roli s minibandem!

Sami s maximálním přesvědčením tvrdíme, že klíč je v pravidelnosti. Je to jako čištění zubů. Když si jednou za týden vydrhnete intenzivně zuby, tak vám to zdravý chrup neudělá. Ale když se budete každý den o zoubky starat pravidelně a ještě k tomu přidáte ústní vodu po jídle, tak pravděpodobnost zdravých zubů je skoro zaručena a hlavně mít úsměv jako Heidi Klum, to chceš.

Sexy dupka, šťavnatý zadeček nebo gluteus maximus jako Jennifer Lopez. Je vlastně jedno, jak kdo tomu říká. Hlavní je aby byl zadek kulatej, pevnej a silnej. Existuje pár opravdu účinných cviků, které mají společného jmenovatele. Standart pohybu. Žádné mrskání a kmitání bez kvalitního pohybu. Je jedno jestli jste na zemi nebo stojíte. Základ je být stabilní v každé pozici a dělat vědomé a kontrolované pohyby.

Doporučení:

  • pomalu je víc než rychle
  • v pravidelnosti je síla
  • ďábel je v detailu a v rozsahu
  • zkoušej různě kombinovat a obměnit si trénink
  • aspoň 4 cviky – 4 série (každá noha) – 12 opak = cca 400 kontrakcí

 

 

Všechny naše inspirace pro vás najdete na našem INSTAGRAMU NEBO FACEBOOKU. Koukejte, sdílejte a označte. Budeme rádi.

Pokud chcete ochutnat jak to u nás chodí, tak pro vás máme skvělou nabídku. Řekněte si o osobní trénink nebo se přihlaste na skupinové lekce na kterém vám pomůžeme znovu najít vaše tělo. Bez nadsázky. Opravdu.

 

Autorem článku je člen týmu 3D FITNESS Gym Filip Raptopulos. Filip působil u více sportovních klubů jako kondiční trenér a v současné době jsou jeho nejpočetnější klientelou tenisté a také ženský hokejový národní tým. Pohyb mu koluje v těle a ničeho se nezalekne. Rád se svými klienty zdolává nové výzvy. Je také lektorem školení TRX Funkční trénink pro fitness profesionály. 3D FITNESS Gym je pro něj druhým domovem, na který nedá dopustit. Vede osobní tréninky a dále skupinové lekce TRX a kruhových tréninků.