Nejčastější otázky a odpovědi

Nejčastější otázky

Máte ve vašem studiu šatny, sprchy a ručníky?

Ano. K dispozici máme dámské a pánské šatny, ve kterých se nacházejí toalety i sprchy. Skříňky jsou zamykatelné (není nutné si brát vlastní zámek). Ručníky si prosím přineste vlastní.

Jak si mám vybrat tu správnou lekci?

Popisky všech lekcí naleznete zde. Pokud si nebudete jisti, co by bylo pro vás vhodné, kontaktujte nás na emailu: gym@3dfitnessgym.cz nebo telefonicky na +420 734 604 128.

Mohu využít kartu MultiSport ve vašem gymu?

Kartu MULTISPORT v 3DF Gym od 1.1.2021 nepřijímáme a nelze ji uplatnit na žádnou poskytovanou službu.

Jak funguje v 3DF Gymu členství

V nabídce máme více variant členství. Členství vám nabízí nejlepší hodnotu v rámci vašeho zvoleného typu. Členství je vždy na určitou dobu, kterou není možno prodlužovat

Co si vzít na lekci s sebou?

Na lekci si vezměte sportovní a pohodlné oblečení, sportovní a čistou obuv, ručník a nezapomeňte vodu. Podložky a kompletní vybavení na danou lekci jsou k dispozici ve fitness centru.

Nikdy jsem u vás nebyl, jaká lekce by byla pro mě vhodná?

Všechny naše lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Trenéři jsou natolik vzdělaní, že jsou schopni reagovat na aktuální složení cvičenců a cviky modifikují přímo pro vaše potřeby a vaše zkušenosti.

Jak postupovat při registraci?

Klikněte na políčko REZERVACE a vytvořte si zákaznický účet. Poté v sekci MŮJ ÚČET zvolte typ služby podle preference. Jakmile máte službu zakoupenou, můžete rezervovat skupinové lekce. V případě zrušení rezervace (při nákupu vstupu) méně jak 12 hodin před lekcí vám bude stržena celá částka.

Nejde mi zaregistrovat se na lekci, jak mám postupovat?

Na skupinové lekce se můžete registrovat až po zakoupení konkrétní služby. Jakmile máte na svém účtu aktivní permanentku, rezervace jsou povoleny. Veškeré platby můžete provést online nebo přímo v 3DF Gym.

Kdy vypisujete uzavřené kurzy?

Uzavřené kurzy z naší nabídky začínají vždy v půlce září a trvají do konce roku a následně další uzavřené kurzy vypisujeme od února do května. Tyto kurzy obsahují vždy 10 lekcí.

Je nutné se na lekci registrovat předem?

Ano na lekce doporučujeme registraci předem. Pokud k nám jdete poprvé, tak stačí napsat mail na gym@3dfitnessgym.cz nebo sms na +420 734 604 128 a my Vám místo chytíme.

Chci osobního trenéra, jak mám postupovat?

Pokud chcete začít u nás cvičit s osobním trenérem, je potřeba si domluvit první schůzku. Schůzku si můžete domluvit na emailu: gym@3dfitnessgym.cz nebo telefonicky na +420 734 604 128 Následně se domluvíme na vhodném trenérovi pro vaše potřeby a domluvíme první termín pro váš osobní trénink. Pro vstup do gymu si zakoupíte permanentku na 10 vstupů v ceně 1 400 Kč a cenu osobního tréninku už řešíte se svým trenérem/kou.

Registrujte se dnes!

Staňte se součástí 3D FITNESS GYM. Vaše první návštěva je na nás.

Získejte volný vstup

Lekce zdarma ve 3D FITNESS GYM a přístup k online workoutům.

Mám zájem o (Trial):