Nejčastější otázky

Máte ve vašem studiu šatny, sprchy a ručníky?

Ano. K dispozici máme dámské a pánské šatny, ve kterých se nacházejí toalety i sprchy. Skříňky jsou zamykatelné (není nutné si brát vlastní zámek). Ručníky si prosím přineste vlastní.

Jak si mám vybrat tu správnou lekci?

Popisky všech lekcí naleznete zde. Pokud si nebudete jisti, co by bylo pro vás vhodné, kontaktujte nás na emailu: gym@3dfitnessgym.cz nebo telefonicky na +420 604 923 989

Co si vzít na lekci s sebou?

Na lekci si vezměte sportovní a pohodlné oblečení, sportovní a čistou obuv, ručník a nezapomeňte vodu. Podložky a kompletní vybavení na danou lekci jsou k dispozici ve fitness centru.

Mám kartu Multisport, jaký je postup registrace na lekce?

Na kartu Multisport nepřijímáme registrace. První lekci si můžete registrovat na emailu: gym@3dfitnessgym.cz nebo telefonicky na +420 604 923 989. Následně doporučujeme zakoupit si permanentku pro držitele karty Multisport v hodnotě 250,-, která vám umožní se na další lekci registrovat přes náš rezervační systém. Pokud na lekci dorazíte, tak vám tato částka bude vrácena na permanentku a vy i nadále si můžete sami vytvářet registrace.

Doplácí se něco na kartu Multisport?

Na kartu Multisport již nic doplácet nemusíte, tato karta u nás platí pouze na skupinové lekce. 

Nikdy jsem u vás nebyl, jaká lekce by byla pro mě vhodná?

Všechny naše lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Trenéři jsou natolik vzdělaní, že jsou schopni reagovat na aktuální složení cvičenců a cviky modifikují přímo pro vaše potřeby a vaše zkušenosti.

Nejde mi zaregistrovat se na lekci, jak mám postupovat?

Do systému se můžete registrovat až po zakoupení permanentky nebo dobití kreditu.

Jak postupovat při registraci?

Klikněte na PŘIHLÁŠENÍ a vytvořte si zákaznický účet. Poté v sekci MŮJ ÚČET zvolte typ permanentky podle preference. Jakmile máte permanentku zakoupenou, můžete rezervovat skupinové lekce. 

Kdy vypisujete uzavřené kurzy?

Uzavřené kurzy z naší nabídky začínají vždy v půlce září a trvají do konce roku a následně další uzavřené kurzy vypisujeme od února do května. Tyto kurzy obsahují vždy 10 lekcí. 

Je nutné se na lekci předem registrovat?

Pokud bude volné místo, tak není potřeba se na lekci předem registrovat. Pro neregistrované doporučujeme přijít o 15 minut dříve.

Chci osobního trenéra, jak mám postupovat?

Pokud chcete začít u nás cvičit s osobním trenérem, je potřeba si domluvit první schůzku. Schůzku si můžete domluvit na emailu: gym@3dfitnessgym.cz nebo telefonicky na +420 604 923 989. Následně se domluvíme na vhodném trenérovi pro vaše potřeby a domluvíme první termín pro váš osobní trénink.