Nejčastější otázky

Máte ve vašem studiu šatny, sprchy a ručníky?

Ano. K dispozici máme dámské a pánské šatny, ve kterých se nacházejí toalety i sprchy. Skříňky jsou zamykatelné (není nutné si brát vlastní zámek). Ručníky si prosím přineste vlastní.

Jak si mám vybrat tu správnou lekci?

Popisky všech lekcí naleznete zde. Pokud si nebudete jisti, co by bylo pro vás vhodné, kontaktujte nás na emailu: gym@3dfitnessgym.cz nebo telefonicky na +420 734 604 128

Co si vzít na lekci s sebou?

Na lekci si vezměte sportovní a pohodlné oblečení, sportovní a čistou obuv, ručník a nezapomeňte vodu. Podložky a kompletní vybavení na danou lekci jsou k dispozici ve fitness centru.

Mohu využít kartu MULTISPORT ve vašem gymu?

Kartu MULTISPORT v 3DF Gym od 1.1.2021 nepřijímáme a nelze ji uplatnit na žádnou poskytovanou službu.

Nikdy jsem u vás nebyl, jaká lekce by byla pro mě vhodná?

Všechny naše lekce jsou vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Trenéři jsou natolik vzdělaní, že jsou schopni reagovat na aktuální složení cvičenců a cviky modifikují přímo pro vaše potřeby a vaše zkušenosti.

Nejde mi zaregistrovat se na lekci, jak mám postupovat?

Na skupinové lekce se můžete registrovat až po zakoupení permanentky. Jakmile máte na svém účtu aktivní permanentku, rezervace jsou povoleny. Veškeré platby můžete provést online nebo přímo v 3DF Gym

Jak postupovat při registraci?

Klikněte na PŘIHLÁŠENÍ a vytvořte si zákaznický účet. Poté v sekci MŮJ ÚČET zvolte typ permanentky podle preference. Jakmile máte permanentku zakoupenou, můžete rezervovat skupinové lekce. V případě zrušení rezervace méně jak 12 hodin před lekcí vám bude stržena celá částka. 

Kdy vypisujete uzavřené kurzy?

Uzavřené kurzy z naší nabídky začínají vždy v půlce září a trvají do konce roku a následně další uzavřené kurzy vypisujeme od února do května. Tyto kurzy obsahují vždy 10 lekcí. 

Je nutné se na lekci předem registrovat?

Ano na lekce doporučujeme registraci předem. Pokud k nám jdete poprvé, tak stačí napsat mail na gym@3dfitnessgym.cz nebo sms na +420 734 604 128 a my Vám místo chytíme.

Chci osobního trenéra, jak mám postupovat?

Pokud chcete začít u nás cvičit s osobním trenérem, je potřeba si domluvit první schůzku. Schůzku si můžete domluvit na emailu: gym@3dfitnessgym.cz nebo telefonicky na +420 734 604 128  Následně se domluvíme na vhodném trenérovi pro vaše potřeby a domluvíme první termín pro váš osobní trénink. Pro vstup do gymu si zakoupíte permanentku na 10 vstupů v ceně 1400kč a cenu osobního tréninku už řešíte se svým trenérem/kou.

Mohu si koupit měsíční členství?

Ano. Máme možnost 30 denního členství na skupinové lekce. Můžete navštívit neomezené množství lekcí po dobu 30 dní. Je nutné si však lekce rezervovat. V případě zrušení rezervace méně jak 12 hodin před lekcí Vám bude účtována cena jedné lekce - 250 Kč.