Získejte volný vstup na lekci v
3D FITNESS GYM

Vyplnit formulář

Trénujte i vy u zdroje informaci. 

Jakmile jednou zkusíte, věříme, že se vám nebude chtít odejít.

Naše malé tréninkové skupiny jsou vhodné pro všechny výkonnostní skupiny bez rozdílu barvy pleti, vyznání či jakéhokoliv stupně lenosti.

Profesionální osobní trénink a skupinové lekce

Osobní trénink vám ušijeme na míru a budeme vás přemlouvat, abyste nechodili tak často. Nepůjde jenom o pot a dřinu, ale také o zábavu učení se novým dovednostem. Naše studio bude výhradně pro vás a nebudete se muset o prostor dělit s nikým dalším.

Skupinova lekce v 3D FITNESS GYM.

Reference

Tušíme, proč si nás klienti vybírají, ale radši jsme se jich zeptali.

3D FITNESS GYM je silně návykové místo, kam se člověku chce jít v 7 ráno i v 8 večer a je vám líto, když zrovna na tu vaší oblíbenou lekci nemůžete jít. 3DFA pro mě neni fitness centrum (tam bych asi nikdy nechodila), ale kamarádi, na které se pokaždé těším, kteří mě dobijou baterky a spolehlivě dodají dobrou náladu. Super fyzička se postupně stala vedlejším efektem mých pravidelných návštěv. 3DFA pro mě znamená naprosto srdcovou záležitost.

Vendula

3D FITNESS GYM je místo, kde panuje vždy super nálada. Jakmile vstoupíte dovnitř, máte okamžitě chuť začít se hýbat a vyzkoušet některou skvělou cvičební pomůcku (kterých tam jsou desítky). Lektoři vás dokáží namotivovat k tréninku, ikdyž zrovna nemáte energii. Oni jsou ta energie. Jejich postupy i techniky se naprosto odlišují od jiných běžných forem tréninku. Po každém cvičení se budete cítít zdravější.

Lukáš z TRXsystem.cz

Dlouho jsem hledal místo na cvičení, které by splňovalo mé požadavky. Díky 3D FITNESS GYM jsem toto místo našel a na skupinové lekce se skvělými trenéry se vždy moc těším. Po cvičení se cítím dobře, stejně tak jsou lekce zábavné a vidím na sobě pokroky, za které jsem velmi rád.

Tomáš

Získejte volný vstup na originální fitness lekci

Tvé jméno

Telefon
(pro případnou domluvu termínu)

Tvůj email
(pro zaslání podrobností)

Mám zájem o:

Poznámka
(máš nějaký dotaz nebo požadavek?)