Zpět

Filip Raptopulos

Filip pochází z kraje rázovitého, kde se naučil spoustu věcí. Jednou z hlavních je, že co si sám neodmakáš, to nemáš. Vystudoval FTK UP Olomouc a jako učitel působil skoro deset let. Je to bývalý závodní hokejista, který ještě ve svých 20 letech usiloval o ty nejvyšší cíle. Avšak škola u něj zvítězila, a tak během studií na vysoké škole absolvoval různé trenérské kurzy, až se usadil v kondičním tréninku. Působil u více sportovních klubů jako kondiční trenér a v současné době jsou jeho nejpočetnější klientelou tenisté a ženský hokejový národní tým. Pohyb mu koluje v těle a ničeho se nezalekne. Rád se svými klienty zdolává nové výzvy. Je také lektorem školení TRX Funkční trénink pro fitness profesionály. 3D FITNESS Gym je pro něj druhým domovem, na který nedá dopustit. Vede osobní tréninky a dále skupinové lekce TRX a kruhových tréninků.

1

Pohyb (trénink), dýchám, jím a piju!!!

2

Nesnáším hrubiánství a lhostejnost.

3

Miluji zvířata a skvěle vařím. Fakt!

Lekce zdarma

Lekce trenéra

KEMP DĚTI V AKCI

Pohybový kemp pro děti a mládež od 5 do 12 let rozdělený do věkových skupin.

Podrobnosti

Kruhový trénink

Nastavíme tu správnou intenzitu cvičení pro každého a ještě vyzkoušíte nejnovější pomůcky funkčního fitness. Tahle lekce je náš bestseller!

Podrobnosti

DĚTI V AKCI

Speciální kurz pro děti a mládež od 5 do 14 let rozdělený do věkových skupin.

Podrobnosti

TRX

TRX vás potká tam kde jste a posune o kus dál. Díky snadnému nastavení intenzity je tato lekce ideální pro každého.

Podrobnosti

Speed Camp

Pro dětí 10-16 let na cestě rozvoje raketové rychlosti

Podrobnosti
Všechny lekce

Články trenéra

3 tipy pro malé siláky

04. 04. 2024

Máme pro vás 3 tipy, které nesmí chybět v pohybové přípravě malých siláků.

Stojkuj

04. 04. 2023

Chcete zlepšit svou atletickou kondici a dosáhnout krásného těla? Stojka na rukou by mohla být tou správnou volbou pro vás.

Cvičení s Parťákem

31. 01. 2023

Popadni koho máš zrovna po ruce a pobavte se pohybem. Cvičení ve dvou je dvojnásobná radost.

Záda už mě nebolí

11. 10. 2022

Koho v dnešní době nebolí záda nechť hodí kamenem. Bolavá záda jsou novou "civilizační chorobou". Existuje spousta příčin, my se pojďme podívat co s tím.

Zadek v ohni

07. 06. 2022

Plavková sezóna je za dveřmi. Co za dveřmi, ta už je pomalu v předsíni. Kdo nenatrénoval v zimě, tak ten teď dělá všemožné, aby alespoň kapánek dohnal resty. I když už času moc není, tak s našimi dnešními tipy ještě kus práce zvládnete a věřte, že zadek budete mít v ohni. Tentokrát v hlavní roli s minibandem!

Cvičení je radost

17. 05. 2022

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč nás cvičení baví a proč chodíme na osobní tréninky nebo skupinové lekce. Nebo když cvičíme sami když běháme, jezdíme na kole nebo děláme různé pohyby na workoutových hřištích. Odpovědi budou asi odlišné ale budou mít i společný průsečík.

Denní rutina pro děti

28. 04. 2022

Tak jako čištění zubů je důležité pro zdravý chrup, tak je i denní pohybová rutina důležitá pro zdraví dětí. A nejen pro ně. Máme pro vás cvičení, která jsou hravá, dravá a zdravá. Klíč je v pravidelnosti. Pojďte do toho.

(Ne)Mít osobního trenéra?

26. 04. 2022

Ve světě fitness je osobní trénink to nej, co můžete dostat. A je jedno, jestli se jedná o jógu nebo o železnou bouchárnu. Osobní trénink je služba, která má své výhody. I přesto někteří lidé vidí v osobním tréninku s trenérem překážky. Pojďme se podívat na ty nejčastější. A říct si, zda to jsou opravdu překážky.

Jóga – přesně pro Vás

05. 04. 2022

Spojení TRX a jógy je pro všechny, kteří chtějí okusit nejen něco nového, ale hlavně propojení body & mind lekce s funkčním tréninkem. Unikátní lekce na trhu, na kterou se k nám sjíždí školit lektoři z celé země. Body & mind lekce v pohodové a poklidné atmosféře.

Trénink dětí

17. 03. 2022

Pohyb a hra k sobě patří, protože pohyb je pro děti nekončící hrou.

Fitness hrůza - vlny lanem

03. 03. 2022

Existují špatné cviky nebo jsou jenom špatná provedení? No, určitě se najdou fitness strašáci, kterým už není pomoci. Vlny lanem jsou na listině zakázaného území právem i neprávem. Pojďme je podrobit kritickému oku a vše si teoreticky vysvětlíme a prakticky ukážeme.

Trénink na doma

01. 03. 2022

Taky to znáte? Všechno vím a uvědomuji si, proč bych měl/a cvičit, ale já se doma prostě nedokopu. Chápeme to. Je to tak a dělat, že je to něco zvláštního, by bylo z naší strany hloupé. Zajít si do gymu je skvělá věc a je jedno jestli preferujete osobní trénink nebo skupinové lekce.

Co se na TRX školení nikdy nenaučíte

27. 02. 2022

Když si promítnu v hlavě množství informací, které máme za cíl pokrýt, jsem zatraceně hrdý na to, kde stojíme, pod jakou střechou, s jakým logem na zdi a trikem na hrudi.

Pohyb s dětmi

24. 02. 2022

Pohyb s dětmi nebo trénink chcete-li je převážně o vaší fantazi, kreativitě a vnímání. Pojďte s námi nahlédnout do světa, kde hra je základním kamenem.

Kočka nebo kocour

04. 01. 2022

Jednoduchý, ale velmi důležitý cvik pro celkovou sílu těla. Žádná izolace, ale svalové souhry jedna báseň. Jakto? No protože v tomto cvičení vám půjde hlavně o navnímání koncových částí vašeho těla – tedy dlaní a chodidel. Určitě nikde nic nezatínejte a nesnažte se o zatuhlé a ztvrdlé “core”.

Srovnej tělo do latě

07. 12. 2021

Jak málo stačí ke štěstí a k pohybu? Jedno tělo, trocha času, kupa chuti a dvě latě. Mysleli jste si, že cvičit se dá jedině s činkama a super vymazleným fitness vybavením? Ano to je možné. Ale dneska pro vás máme inspiraci na “takové to domácí cvíčo” se dvěma kousky dřeva.

Sex a fyzický výkon

18. 11. 2021

Domněnky, že sex může mít negativní dopad na výkon, se drží po celá desetiletí. Jak je to doopravdy?

Masážní válec vol.2

09. 11. 2021

V našem dnešním krátkém příspěvku máme další inspiraci, jak s válcem cvičit a nejen masírovat. Zaměříme se tentokráte více na dolní končetiny a opět dáme nakouknout do naší tréninkové kuchyně. Ukážeme, co můžete zažít u nás na OSOBNÍM TRÉNINKU nebo na SKUPINOVÉ LEKCI. Nebo si foam roller můžete pořídit na doma a začít zkoušet sami.

Aby záda nebolela

19. 10. 2021

Bolesti zad můžou mít mnoho příčin. Najít tu pravou bývá často běh na dlouho trať a to nejlepší co můžete udělat je takovému stavu předejít a věnovat každý den alespoň 10 minut preventivním cvičením, abyste svůj pohybový aparát před zraněním ochránili.

Program na hubnutí

05. 10. 2021

Budeme nicméně předpokládat, že vám není jedno co a kolik do sebe za den nasoukáte a budete se k věnovat alespoň 30 minutám pohybové aktivity rozličného druhu denně (nemusíte jít nutně do vašeho fitka, stačí přirozená pohybová aktivita s dětmi, či v průběhu dne vyměnit auto za samochodky).

Fitness Hrůzy – Angličák

28. 09. 2021

Bez dlouhého přemýšlení jsme angličák zařadili na listinu “NEJVĚTŠÍCH FITNESS HRŮZ” a pokusili se ho rozebrat trochu více do detailu. Podívejte se na video, které tento cvik rozebere:

Jak na unavené oči?

07. 09. 2021

V dnešním svižném příspěvku pro vás máme pět jednoduchých cvičení, které vám pomohou osvěžit zrak. Všichni jsme určitě zažili pocit vizuální únavy z toho, že jsme delší dobu na počítačích, telefonech nebo tabletech a díky pandemii je tato zkušenost pro mnohé z nás ještě častější a intenzivnější.

Cvičení s Kettlebellem

01. 09. 2021

Kettlebell aneb ruské zvony jsou jednou z nejoblíbenějších pomůcek, které v našem programingu cvičření používáme. Velké množství rozmanitých cviků, ale zároveň žádný cirkus. Mrkněte na svižnou tréninkovou jednotku pro posílení celého těla

Proč každý den viset?

31. 08. 2021

Tělo celý den tlačí dolů gravitace. Vis je jedním z jednoduchých cvičení, které nám pomůže být silnějšími, mobilnějšími a zdravějšími. Pojďme si rozebrat, proč je dobré se každý den pověsit. Ano, každý den, protože je jedno, jestli začínáte nebo už jste na své cestě válečníka/válečnice dál. Modifikací a obtížností visu je spousta.

Systém funkčního tréninku

18. 08. 2021

Abychom napáchali co nejméně kiksů a klientům tréninkem opravdu pomáhali, musíme my trenéři lidskému pohybu nejprve porozumět, tím když se vrátíme k jeho základům a těm nejjednodušším pohybovým vzorcům. Těmto pohybovým vzorcům říkáme „základní neboli fundamentální pohyby“. Naším cílem je naučit klienty, aby je využívali v každodenním životě a celkově tak zlepšili své pohybové vzorce.

Masážní válec vol. 1

27. 07. 2021

Jestli nějaká fitness pomůcka v posledních pár letech zaznamenala raketový vzestup v oblibě pohybově aktivních lidí, tak je to určitě foam roller neboli masážní válec. Firmy se předhánějí, která vyrobí čačavější válec či váleček. Barvy neznají limit a vidíme i tvary od hladkých po vroubkované až po ty co spíše připomínají středověký mučící nástroj.

Jak na klik?

02. 02. 2021

Taky už jste to slyšeli na lekcích nebo někde v televizi apod.? “Budeme dělat dámský a pánský kliky. Vyberte si!” Pche, tohle u nás nevedeme. Existují tak maximálně dámské a pánské záchody.

Konec, šlus, finito…

07. 12. 2020

Od začátku jsme věděli, že ten den někdy musí přijít. Bylo jen otázkou času kdy to bude. Vydrželi jsme přes pět let, nyní je čas říct sbohem. I přes naši celoživotní snahu poskytovat vysoký standard služeb a pohybu co nejširšímu spektru klientů musíme prásknout do stolu, podívat se některým z vás do očí a otevřeně sdělit: „MULTISPORTKO drž se, každopádně od 2021 bez nás“.

Malé skupiny

17. 08. 2020

Jednoduše napsáno. Trénink v malých skupinách je přesně ve 4 lidech. Tyto parťáky dáváme dohromady buď my podle jejich cílů a časových možností, anebo si skupinku vytvoří sami např. v práci. Pár takových u nás už vedeme. Každá je něčím speciální a na každý trénink se těšíme.

Nové lekce

03. 08. 2020

“Tři díly Gordon’s, jeden vodky, půl dílu Kina Lillet. Třepat důkladně, dokud není ledově chladné, potom přidat kus citronové kůry” aneb “Protřepat, nemíchat”. Pamatujete na slavnou hlášku z Bondovky? A proč, Vám to vlastně píšu? No, rozhodli jsme se oslavit a vzdát hold kinematografii a měníme rozvrh skupinových lekcí.

Děti v akci

27. 07. 2020

Ano u nás na cvičení pro děti ve věku 5-12let jsou mladí 3DFyoungters opravdu neustále v akci. Jedná se o tréninky plné pohybu, zajímavých her a cvičení. Chceme učinit život našich dětí aktivnější a zábavnější a tím pádem budou i zdravější nejen fyzicky ale i psychicky. Dali jsme si za cíl – se vzájemně INSPIROVAT k dalšímu pohybu. Protože věříme, že pohyb, který je správně nastavený a je hravý, tak je i zdravý. Na našich trénincích totiž děti dostávají prostor být také kreativní a hry si můžou modifikovat a vymýšlet i jiné provedení.

David Egydy – Rozhovor s českým bobistou

05. 12. 2017

David v současné době trénuje na Zimní olympijské hry v Pchjongčchangu. Jeho úkol je jasný – roztlačit bob na startu, aby se co nejvíc rozjel a nabral rychlost a dole zabrzdit. Podívejte se na jeho tréninkový program.

Alex Viada a jeho skutečný příběh

07. 09. 2017

Přerušme popis průběhu stárnutí, protože, přiznejme si to, je to poněkud depresivní. Otázka zní, co s tím mohu dělat? Co bych měl změnit? Seminář Hybrid Athlete poprvé v České republice, kterou vás osobně provede Alex Viada a Annie „Gunshow“ Dohack.

Závod Spartan Race: Příprava nováčka, výzva i žádost o ruku

29. 06. 2016

Spartan Race je v poslední době nejvíce skloňovaným slovem nejen mezi profesionálními sportovci a fitness nadšenci, ale také mezi obyčejnými lidmi, kteří si chtějí „pouze“ sáhnout na samé dno. Jaký je z pohledu nováčka? A který lektor 3DFA žádal po Spartan Race svou milou Míšu o ruku?

4 fitness nesmysly – Tohle klientům neříkejte

18. 09. 2015

Upozornění: Tohle je jen první várka nesmyslných vět, které často ve fitkách zaznívají. Je čas je přestat říkat, protože nefungují. Master trenér Robert Chott vám vysvětlí proč.

Další články

Registrujte se dnes!

Staňte se součástí 3D FITNESS GYM. Vaše první návštěva je na nás.

Získejte volný vstup

Lekce zdarma ve 3D FITNESS GYM a přístup k online workoutům.

Mám zájem o (Trial):